Klub Szachowy Jelonka Jelenia Góra - znajdź nas na Facebooku !

Występy "Jelonków" w MPJ BiS

   7-osobowa reprezentacja naszego klubu uczestniczyła w rekordowych pod względem frekwencji Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych. Zawody rozegrano w Bydgoszczy w pięknej hali sportowo-widowiskowej "Łuczniczka".

Zosia grała w Ustroniu

Jednym z najpopularniejszych krajowych Festiwali Szachowych w okresie wakacyjnym jest Szachy w Ustroniu łączą pokolenia, który od kilku lat gromadzi liczną reprezentację miłośników gry królewskiej. W bieżącym roku udział w Festiwalu wzięło ponad 400 zawodników.
W grupie do lat 12 (OPEN E- 37 graczy) wystąpiła szachistka Klubu Szachowego Jelonka- Zofia Duczkowska. Zosia w 9 rozegranych partiach zdobyła 4 punkty plasując się na 24 pozycji i zajmując piąte miejsce w kategorii dziewcząt.

WYNIKI

Puchar C4

   W pierwszy weekend września zapraszamy na turniej, który można określić mianem ''drugiego (a nawet trzeciego) kroku szachowego''. Turniej przeznaczony jest dla zawodniczek i zawodników, którzy legitymują się co najmniej IV kategorią szachową. Zawodnicy zostaną podzieleni na trzy grupy w zależności od posiadanego rankingu.

Ranking FIDE zawodników KSz Jelonka

Ranking FIDE 10 najlepszych w Polsce

Dzisiaj wizyt: 109
Dzisiaj odsłon: 162
Ogółem wizyt: 232 958
Ogółem odsłon: 419 515

Goście: 4Aktywni użytkownicy: 1